Prodáváme online. Objednávky zasíláme po zaúčtování plateb do 1, max. 2 pracovních dnů. Nemáme stacionární sklad. Zboží si nelze převzít osobně.

V našem obchodě můžete platit bankovním převodem, rychlým převodem nebo kreditní kartou. Platby v hotovosti nepřijímáme.

Přijímáme vratky a výměny měřičů a čističek v souladu s platnými právními předpisy. Antismogové masky dostupné v našem obchodě jsou hygienické výrobky a nezapečetěné nejsou předmětem náhrady nebo výměn.

V případě zjevné vady masky nás prosím kontaktujte. Na měřiče, které jsou k dispozici v našem obchodě a zařízení Wynd, se vztahuje jednoroční záruka výrobce (od data nákupu). Nabízíme záruční a pozáruční servis. Na čističky se vztahuje záruka od 2 do 5 let, v závislosti na modelu. Podrobné informace o záruční době najdete na stránce výrobku.

Ano, všechny masky, které jsou k dispozici v našem obchodě, mají příslušná schválení na ochranu proti smogu.(Masky Cambridge – schválení N99, trojnásobnou filtrační vrstvu včetně aktivního uhlí, masky 3M – třídu FFP1, RespiMask – schválení CE).

Masky 3M a Respimask jsou masky, které se používají několikrát, masky Cambridge mohou být používány do naplnění filtru, tedy asi 3-5 měsíců, v závislosti na úrovni znečištění a času stráveném venku.

Ne. Masky Cambridge je po zaplnění filtrů třeba vyhodit.

Když se zřetelně hůř dýchá, máte pocit odporu dýchání, znamená to, že filtr je plný. Přesná tabulka trvanlivosti masek Cambridge je připojena k masce, při znečistění do 150 AQI by maska měla sloužit až 340 hodin pobytu na vzduchu.

Všechny antismogové masky v našem obchodě jsou hygienické výrobky. Zákazník obdrží zboží zabalené ve fólii, zapečetěné, a má záruku, že nikdo si masku před ním nezkoušel, nepoužíval.

Výrobce Laser Egg připouští chybu měření +/- 10 %, od uživatelů Laser Egg žijících v blízkosti měřicích stanic víme, že jednotnost výsledků je asi 95 %. Přípustná chyba měření pro Air Visual Pro je také +/- 10 %.

Měřiče LaserEgg a AirVisual Node nejsou vhodné pro dlouhodobé venkovní měření, nenahrazují měřicí stanice, ale mohou být volně použity pro okamžité měření, které poskytuje velmi dobrou orientaci v situaci. Oba mají baterie, které nabité umožňují vzít si měřič s sebou a využívat jeho měření po několik hodin, aniž byste je museli zapojovat do sítě.

Na následujících obrazovkách Laser Egg udává měření kvality ovzduší v; AQI CN, AQI US, PM 2,5, detailní měřič pylů.  U výsledků AQI Laser Egg udává rovněž na barevném pásku výklad výsledku: od dobrého (modrá) po nebezpečný (černá).

Air Quality Index – mezinárodní měřítko kvality ovzduší.