Čistící květináč Airy, kulatý, bílý

2 328  s DPH

Čistěte si vzduch doma díky krásným a funkčním antismogovým květináčům. Vyberte si barvu základny, využijte čistící vlastnosti rostlin. Přečtěte si více

2 328  s DPH

Antismogový květináč Airy – kulatý, bílý

Speciálně navržený antismogový květináč, který ve spolupráci s rostlinou, bez elektřiny, bezhlučně, bez nákladů přirozeně čistí vzduch u vás doma.

Stačí zasadit rostlinu do květináče společně s hotovou sadou aktivního uhlí a minerálního substrátu, a po pouhých dvou týdnech je naše přírodní čistička vzduchu plně funkční.

V květináči Airy rostlina čistí vzduch osmkrát účinněji než ve standardním květináči.

Airy nasává vzduch ze dna, ventiluje kořeny rostlin a zbavuje se jedovatých látek a toxinů, a nahoře vydává čistý zdravý vzduch, čímž zároveň zvlhčuje náš pokoj.
Účinnost potvrzují četné certifikáty, testy a ceny.

Květináče jsou ve dvou tvarech, podlouhlém nebo kulatém, v bílé nebo šedé verzi

Technické údaje:
Délka 50 cm
Výška 22 cm
Šířka 22 cm
Objem 3,2 litrů

JAK FUNGUJE AIRY?

  1. Rostlinu zasadíme do květináče podle pokynů s použitím aktivního uhlí a minerálního substrátu, které jsou součástí každé sady. Vzduch v místnosti je nasáván ze spodní části „komínovým efektem“. Znečištění, prach, pyly a pachy jsou filtrovány aktivním uhlím, substrátem nebo půdou, a vodou ve vnitřním květináči. Vzduch, který je uvolňován z horní části, je čistý od nečistot a nepříjemných pachů.

Stručně řečeno – v první fázi se Airy chová jako filtr, ale takový, který se nešpiní ani neopotřebovává a nepotřebuje elektrickou energii.

Airy navíc zvlhčuje naši místnost.

  1. V druhé fázi se ke slovu dostává naše rostlina a její kořeny. Na kořenech žijí mikroorganismy a enzymy, které zachycují částice a nečistoty a rozkládají je na základní živiny.

Tímto způsobem se odstraňují znečišťující látky jako je formaldehyd, benzen a toluen.Tagy: , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.